mapGodziny Mszy św.:
transmisje iconpon-pt, czas zimowy: 17.00
pon-pt, czas letni (wakacje): 7.30
niedziele i święta: 8.15, 10.00, 15.30
sobota, 28 październik 2017 20:51

Laureaci konkursu „MÓJ WŁASNY RÓŻANIEC”

Dziękujemy wszystkim dzieciom za udział w konkursie. Pragniemy poinformować, iż nie udało nam sie wyłonić jednego zwycięzcy. Prace dzieci były tak kreatywne i twórcze, że postanowiliśmy nagrodzić wszystkich autorów, a bylo ich 52. Natomiast różańców aż 58.
Najwięcej napracowała się Judyta Świder, która zrobiła cztery różańce z masy solnej, a Tomasz Tymura i Anetka Pietrucha po dwie sztuki.
Pozostali uczestnicy konkursu to: 
Krzysiu Dudek, Franiu Dudek, Julia Król, Adam Chamerski, Maciej Chamerski, Oliver Pater, Julia Maziarz, Gabrysia Maziarz, Maja Błażej, Mikołaj Dziura, Eryk Dziura, Łucja Chrostowska, Wiktoria Chodara, Anastazja Koborzyńska, Karol Kraśnianin, Kinga Kania, Michalinka Pałka, Maksiu Pałka, Zuzia Pałka, Nikola Śliż, Aleksandra Kawa, Lilianka Micał, Natalia Orzechowska, Natalia Kochanowicz, Piotruś Habrat, Gabrysia Habrat, Marcel Bester, Ola Stach, Marysia Niedzielska, Oliwa Chudyga, Mateusz Orzechowski, Julia Pączek, Antosia Zubrzycka, Paweł Piątek, Martyna Zubrzycka, Maria Mikłasz, Oskar Polak, Maja Motyka, Hubert Chudyga, Celina Chmiel, Agata Chmiel, Wiktoria Śliż, Maksymilian Pączek, Nikola Rusinek, Martyna Kaczmarczyk, Maja Orzechowska, Nadia Pietrucha, Agata Kochanowicz, Patryk Śliż i Michał Zubrzycki.
Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy.

Msze Święte

  • pon-pt, czas zimowy:
           17.00
  • pon-pt, czas letni (wakacje):
           7.30
  • niedziele i święta:
           8.15, 10.00, 15.30
203521 odwiedzających stronę

Homilia Jana Pawła II

w czasie Mszy Św. beatyfikacyjnej Matki Urszuli Ledóchowskiej.

Czytaj więcej...

Historia Parafii

Kielanówka od średniowiecza należała do parafii w Zabierzowie. Duża odległość od parafii utrudniała jej mieszkańcom udział w nabożeństwach. Mieszkańcy wsi w 1980 roku postanowili wybudować kaplicę mszalną połączoną z salą katechetyczną.

urszula ledochowska