mapGodziny Mszy św.:
transmisje iconpon-pt, czas zimowy: 17.00
pon-pt, czas letni (wakacje): 7.30
niedziele i święta: 8.15, 10.00, 15.30

33. Pielgrzymka Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Niechobrza.

1 maja 2019 r. przez Kielanówkę przechodziły pielgrzymki Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.
Do grupy Parafii im. Św. Judy Tadeusza z Rzeszowa przyłączali się nasi parafianie, wraz z nimi powędrowali do Sanktuarium Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Niechobrzu, gdzie za osoby uzależnione modliło się ponad 500 osób.
Część pielgrzymów dotarła do Sanktuarium w ramach 3. Biegu Trzeźwości im. ks. Franciszka Blachnickiego.
Wspólna Eucharystia odbyła się o godz. 12:30 - przewodniczył jej ks. Biskup Jan Wątroba.
Podczas Mszy św. kilkadziesiąt osób złożyło deklarację dobrowolnej abstynencji, były to zarówno osoby uzależnione jak i osoby, które swoją abstynencję złożyli jako ofiara za znane sobie osoby, które mają problem z nałogiem. W darach ofiarnych przyniesiono księgę Krucjaty Wyzwolenia Człowieka, do której wpisują się osoby deklarujące abstynencję.
Serdecznie zapraszamy do włączenie się do pielgrzymki w kolejnym roku oraz do włączenia się w dzieło Krucjaty Wyzwolenia Człowieka. Więcej szczegółów pod adresem www.kwc.oaza.pl

Msze Święte

  • pon-pt, czas zimowy:
           17.00
  • pon-pt, czas letni (wakacje):
           7.30
  • niedziele i święta:
           8.15, 10.00, 15.30
169528 odwiedzających stronę

Homilia Jana Pawła II

w czasie Mszy Św. beatyfikacyjnej Matki Urszuli Ledóchowskiej.

Czytaj więcej...

Historia Parafii

Kielanówka od średniowiecza należała do parafii w Zabierzowie. Duża odległość od parafii utrudniała jej mieszkańcom udział w nabożeństwach. Mieszkańcy wsi w 1980 roku postanowili wybudować kaplicę mszalną połączoną z salą katechetyczną.

urszula ledochowska