mapGodziny Mszy św.:
transmisje iconpon-pt, czas zimowy: 17.00
pon-pt, czas letni (wakacje): 7.30
niedziele i święta: 8.15, 10.00, 15.30

Wigilia "Wszystkich Świętych"

W dniu 31 października Kościół Parafialny w Kielanówce zgromadził 114 dzieci przebranych za Świętych i Błogosławionych. Ta piękna inicjatywa wspierana przez Księdza Proboszcza, nie byłaby możliwa gdyby nie determinacja, pomoc oraz otwarte serca rodziców i dziadków.

Niekiedy cała rodzina angażowała się w wykonanie nie tylko strojów i atrybutów, ale także w pomoc w poznaniu historii wybranego przez dziecko Świętego. To wyjątkowe wydarzenie na cześć "Wszystkich Świętych" stało się już tradycją Kościoła pw. św. Urszuli Ledóchowskiej - tradycją, którą stworzyły dzieci i ich rodziny. W Wigilię "Wszystkich Świętych" kościół zapełnił się wiernymi, nabrał wyjątkowego ciepła i radości, a wszystko ku Chwale Pana Boga Najwyższego.

Fotorelacje przygotowała Justyna Tront, tekst Aneta Chmiel.

Msze Święte

  • pon-pt, czas zimowy:
           17.00
  • pon-pt, czas letni (wakacje):
           7.30
  • niedziele i święta:
           8.15, 10.00, 15.30
169518 odwiedzających stronę

Homilia Jana Pawła II

w czasie Mszy Św. beatyfikacyjnej Matki Urszuli Ledóchowskiej.

Czytaj więcej...

Historia Parafii

Kielanówka od średniowiecza należała do parafii w Zabierzowie. Duża odległość od parafii utrudniała jej mieszkańcom udział w nabożeństwach. Mieszkańcy wsi w 1980 roku postanowili wybudować kaplicę mszalną połączoną z salą katechetyczną.

urszula ledochowska