mapGodziny Mszy św.:
transmisje iconpon-pt, czas zimowy: 17.00
pon-pt, czas letni (wakacje): 7.30
niedziele i święta: 8.15, 10.00, 15.30

Wizyta biskupa Edwarda Białogłowskiego w naszej Parafii

Wizyta biskupa Edwarda Białogłowskiego w naszej Parafii fot. Justyna Tront

1.07.2020 w naszej parafii odbył się dzień wizytacji połączony z udzieleniem sakramentu bierzmowania. Parafię odwiedził bp Edward Białogłowski. Rozpoczął swoja wizytację od spotkania z dziećmi , które przystąpiły w tym roku do I Komunii Świętej, następnie spotkał się z grupami parafialnymi: Caristas, szkolny Caristas, Grupa Modlitewna, Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym, LSO, różami różańcowymi orazradą prafialną, która przedstawiła biskupowi ostatnie lata pracy przy kościele. Następnie spotkał się z młodzieżą przystępującą do sakramentu bierzmowania, odprawił mszę oraz udzielił sakramentu bierzmowania i pobłogosławił bierzmowanych na czas wakacji.

Msze Święte

  • pon-pt, czas zimowy:
           17.00
  • pon-pt, czas letni (wakacje):
           7.30
  • niedziele i święta:
           8.15, 10.00, 15.30
257977 odwiedzających stronę

Homilia Jana Pawła II

w czasie Mszy Św. beatyfikacyjnej Matki Urszuli Ledóchowskiej.

Czytaj więcej...

Historia Parafii

Kielanówka od średniowiecza należała do parafii w Zabierzowie. Duża odległość od parafii utrudniała jej mieszkańcom udział w nabożeństwach. Mieszkańcy wsi w 1980 roku postanowili wybudować kaplicę mszalną połączoną z salą katechetyczną.

urszula ledochowska