mapGodziny Mszy św.:
transmisje iconpon-pt, czas zimowy: 17.00
pon-pt, czas letni (wakacje): 7.30
niedziele i święta: 8.15, 10.00, 15.30

Wigilia "Wszystkich Świętych"

W dniu 31 października Kościół Parafialny w Kielanówce zgromadził 114 dzieci przebranych za Świętych i Błogosławionych.Ta piękna inicjatywa wspierana przez Księdza Proboszcza nie byłaby możliwa gdyby nie determinacja, pomoc oraz otwarte serca rodziców i dziadków. Niekiedy cała rodzina angażowała się w wykonanie nie tylko strojów i atrybutów, ale pomagali również w poznaniu historii konkretnego "świętego". To wyjątkowe wydarzenie na cześć "Wszystkich Świętych" stała się już tradycją Kościoła pw. św. Urszuli Ledóchowskiej - tradycją, którą stworzyły dzieci i ich rodziny. W Wigilię "Wszystkich Świętych" kościół zapełnia się wiernymi, nabiera wyjątkowego ciepła i radości a wszystko ku Chwale Pana Boga Najwyższego.

Fotorelacje przygotowała Justyna Tront.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Msze Święte

  • pon-pt, czas zimowy:
           17.00
  • pon-pt, czas letni (wakacje):
           7.30
  • niedziele i święta:
           8.15, 10.00, 15.30
211497 odwiedzających stronę

Homilia Jana Pawła II

w czasie Mszy Św. beatyfikacyjnej Matki Urszuli Ledóchowskiej.

Czytaj więcej...

Historia Parafii

Kielanówka od średniowiecza należała do parafii w Zabierzowie. Duża odległość od parafii utrudniała jej mieszkańcom udział w nabożeństwach. Mieszkańcy wsi w 1980 roku postanowili wybudować kaplicę mszalną połączoną z salą katechetyczną.

urszula ledochowska