mapGodziny Mszy św.:
transmisje iconpon-pt, czas zimowy: 17.00
pon-pt, czas letni (wakacje): 7.30
niedziele i święta: 8.15, 10.00, 15.30

Bal Wszystkich Świętych

W wigilię Wszystkich Świętych tj.: 31.10.2017r. aby uczcić Świętych Kościoła Katolickiego, a jednocześnie uroczyście zakończyć Nabożeństwa Różańcowe, ponad sześćdziesięcioro dzieci przebrało się za swoich Patronów i odmówiło Różaniec. Dzieci i rodzice zaangażowali się w stworzenie barwnych strojów i pięknych atrybutów, po których można było rozpoznać postać konkretnego Świętego.

Osoby zainteresowane zdjęciami swoich dzieci mogą zwrócić się z prośbą o ich udostępnienie do Justyny Tront pod numerem tel. 723 007 200 lub na facebook’u pisząc do Parafialnego Zespołu Caritas w Kielanówce.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Msze Święte

  • pon-pt, czas zimowy:
           17.00
  • pon-pt, czas letni (wakacje):
           7.30
  • niedziele i święta:
           8.15, 10.00, 15.30
211491 odwiedzających stronę

Homilia Jana Pawła II

w czasie Mszy Św. beatyfikacyjnej Matki Urszuli Ledóchowskiej.

Czytaj więcej...

Historia Parafii

Kielanówka od średniowiecza należała do parafii w Zabierzowie. Duża odległość od parafii utrudniała jej mieszkańcom udział w nabożeństwach. Mieszkańcy wsi w 1980 roku postanowili wybudować kaplicę mszalną połączoną z salą katechetyczną.

urszula ledochowska