mapGodziny Mszy św.:
transmisje iconpon-pt, czas zimowy: 17.00
pon-pt, czas letni (wakacje): 7.30
niedziele i święta: 8.15, 10.00, 15.30

Czas Adwentu

W okresie Adwentu w naszym kościele parafialnym kilka razy w tygodniu odbywały się roraty. Niezwykła atmosfera przyciągnęła w tym roku wyjątkowo dużo dzieci. Lampiony przynoszone na Mszę Św. były przepiękne. Oddawały swym urokiem cały wkład jaki w ich tworzenie zaangażowały się nie tylko same dzieci ale i rodzice czy dziadkowie. Zostało wykonanych ponad sześćdziesiąt pięknych lampionów. Kościół dosłownie świecił blaskiem różnorodności, pomysłowości, techniki wykonania, zaangażowania i radości.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/en_US/all.js#xfbml=1"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs); }(document, 'script', 'facebook-jssdk'));

Msze Święte

  • pon-pt, czas zimowy:
           17.00
  • pon-pt, czas letni (wakacje):
           7.30
  • niedziele i święta:
           8.15, 10.00, 15.30
211494 odwiedzających stronę

Homilia Jana Pawła II

w czasie Mszy Św. beatyfikacyjnej Matki Urszuli Ledóchowskiej.

Czytaj więcej...

Historia Parafii

Kielanówka od średniowiecza należała do parafii w Zabierzowie. Duża odległość od parafii utrudniała jej mieszkańcom udział w nabożeństwach. Mieszkańcy wsi w 1980 roku postanowili wybudować kaplicę mszalną połączoną z salą katechetyczną.

urszula ledochowska